ISO certificate

شرایط اخذ مدرک ایزو ارزان

ایزو ارزان

انواع مختلفی از ایزو در سر تاسر نقاط جهان وجود دارد که هر کدام فعالیت خود را در تولید خاصی از محصولات شروع کرده اند و به فعالیت خود ادامه داده اند. هر کدام از ایزوها ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی دارند که با دیگر ایزوها کاملا متفاوت هستند و هر کدام کارایی مختلفی دارند. ولی هر روز که می گذرد بر عملکرد هر مدل ایزو افزوده می شود و موجب به وجود آمدن رابطه شغلی مدیران شرکت ها و سازمان ها و با مدیران دیگر شرکت ها در نقاط مختلف جهان، از کشوری به کشور دیگر می شود و این رابطه شغلی موجب تولیدات انبوهی از محصولات با کیفیت و مرغوبی به دیگر کشورهای نزدیک و دور می شود و افزایش سود را قطعا به دنبال دارد. با گذشت زمان مدل های جدیدی از ایزو ساخته می شود که از هر نظر با ایزوهای قبلی فرق می کند و از نظر کیفیت و مرغوبیت از امتیاز بالایی برخوردار است. و همین خصوصیات خوب و عالی که ایزوها دارند باعث می شود مشتریان بیشتری جذب محصولات شرکت های دارای مدرک ایزو شوند و به راحتی به این شرکت ها اعتماد کنند و محصولات آنها را خریداری کنند. مدل جدید ایزو که تازه به وجود آمده و سابقه چندان زیادی ندارد ایزو ارزان است که توانسته در دل مشتریان جا باز کند و از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. این ایزو هم در سطح بین المللی و هم در سطح داخلی کشور فعالیت می کند که هر کدام ویژگی و شرایط منححصر به فرد به خود را دارا می باشد و هر کدام از شرکت ها با توجه به توانایی و عملکرد شرکت و همچنین توانایی مدیریت مدیران شرکت ها به سراغ هر کدام از ایزوها می روند و آنها را از مراجع معتبر صادرکننده گواهی ایزو درخواست می شوند.

 

شرایط اخذ ایزو ارزان در سطح بین المللی

مدیران شرکت هاو سازمان هایی که متقاضی دریافت ایزو در سطح بین المللی هستند ابتدا باید به سراغ مراجع صادرکننده گواهی ایزو بروند البته هر مرجعی صلاحیت این را ندارد که مدرک ایزو را صادر کند بلکه باید به مراجعی رجوع کرد که دارای علامت استاندارد و معتبر ایزو باشند و بعد از درخواست مدرک ایزو از مراجع صادرکننده گواهی ایزو باید فرم های مخصوصی را پر کنند و بعد از پر کردن فرم ها، باید طبق شرایط و ضوابط مراجع صادرکننده عمل کنند که این شرایط و ضوابط دریافت ایزو بین المللی عبارتند از:

1-شرکت ها و سازمان هایی که می خواهند مدرک ایزو را دریافت کنند باید برای اینکه مدرک را دریافت کنند هزینه های زیادی را به مراجع صادرکننده گواهی ایزو بپردازند که به خاطر همین هزینه های سرسام آور، کمتر شرکتی پیش می آید که به سمت این ایزو برود.

2-شرکت ها و سازمان هایی که بخواهند مدرک ایزو را دریافت کنند، مراجع صادرکننده گواهی ایزو به آنها می گوید که باید زمان و وقت کافی برای دریافت باید داشته باشند و حوصله داشته باشند امام اکثر مدیران شرکت ها به خاطر طولانی شدن دریافت مدرک ایزو، از ادامه کار منصرف می شوند و درخواست عدم دریافت ایزو می کنند و به دنبال ایزوهای ارزان قیمت و همچنین به دنبال ایزویی می روند که در اسرع وقت آن را به دست بیاورند.

 

شرایط اخذ ایزو ارزان در سطح داخلی کشور

شرایط اخذ ایزو در سطح داخلی کشور به گونه ای آسان و راحت است که هر شرکتی متقاضی است که طبق شرایط پیش رود تا بتواند مدرک ایزو را به دست آورد. برخلاف ایزو در سطح بین المللی ، ایزو در سطح داخلی کشور نیاز به گذراندن زمان زیاد نیست و در زمان بسیار کم قابل دریافت است و همچنین بدون اینکه هزینه زیاد بپردازد می تواند با پرداختن هزینه ناچیز مدرک ایزو را دریافت و اخذ کند. ولی دو شرط دیگر دارد که مدیران شرکت های متقاضی باید این دو شرط را دارا باشند که این دو شرط آسان است و عبارتند از:

1-شرکت های متقاضی دریافت ایزو باید در مناقصاتی که مراجع صادرکننده گواهی ایزو ارزان مشخص می کنند حضور به عمل برسانند و موارد خواسته شده را انجام دهند و در غیر این صورت به آنها مدرک داده نمی شود.

2-مدیران شرکت های متقاضی باید قبل از فعالیت در حیطه­ی ایزو، از داشن و آگاهی و اطلاعات کافی در زمینه ایزو، عملکرد ایزو، اجرای اهداف ایزو در سطح شرکت داشته باشند تا بتوانند مدرک ایزو را دریافت کنند.

پس دریافت مدرک ایزو در سطح داخلی کشور خیلی راحت تر وآسانتر از ایزو در سطح بین المللی است

Instagram.Icons LearnParsi 1صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family