اخذ گواهینامه ایزو فوری

اخذ گواهینامه ایزو فوری

اگر علاقمند به دریافت گواهینامه ایزو فوری هستید باید یک سری شرایط را در سازمان خود به وجود آورید تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن این مدرک بین المللی را برای سیستم و کسب و کار خود دریافت کنید. به همین دلیل در این مقاله به شکل کامل در خصوص این شرایط توضیح داده ایم. بسیاری از مدیران کسب و کارهای مختلف تنها به دنبال اخذ گواهینامه ایزو فوری هستند و نمی خواهند مستندات و الزامات ایزو در سازمان آن ها پیاده سازی شود. در حالی که اگر قصد دریافت گواهینامه ایزو معتبر هستید باید بدانید که حتما مستندات مربوطه در سازمان شما اجرایی شود. اما تنها راه دریافت مستندات در دو بخش خلاصه می شود.

روش های اخذ گواهینامه ایزو فوری

در متن بالا اشاره کردیم که می بایست مستندات در سازمان شما به اجراء دربیاید. این مستندات می تواند به دو طریق در سازمان شما اجرایی شود که وقت و هزینه کمی را برای شما بگیرد:

  • روش اول این که یک شخص قابل اعتماد و به نوعی نماینده مدیریت را در سازمان خود استخدام کنید تا بتواند مستندات را از ما دریافت کند و در سریع ترین زمان ممکن آن را به اجراء دربیاورد. ( برای پیاده سازی مستندات ایزو 9001 ، از این روش تنها در یک هفته کاری می توان این مستندات را به اجراء درآورد.)
  • روش دوم دریافت مستندات از شرکت آروین ایزو است. ( این مستندات شامل تمامی روش های اجرایی، فرم ها و دستورالعمل هاست.(

هزینه اخذ گواهینامه ایزو فوری

در این روش تنها هزینه دریافت گواهینامه ایزو از شما دریافت می شود. به همین دلیل هم می توانید در هزینه ها و زمان صرفه جویی کنید. به فرض مثال برای دریافت گواهینامه ایزو فوری در استاندارد 9001، مبلغ ..... هزار تومان از شما دریافت می شود.

 

سایر روش های دریافت ایزو

اما در برخی موارد مدیر کسب و کار قصد پیاده سازی و مشاوره استاندارد مربوطه را دارد. در این روش یکی از شرکت های فعال در زمینه مشاوره ایزو را انتخاب کنید و با قرار داد بستن با چنین شرکتی می توانید به سادگی این استاندارد را به صورت کامل در سیستم خود به اجراء درآورید و بعد از گذراندن دوره های ممیزی از شرکت ثالث، گواهی مربوطه را دریافت کنید.

بهترین روش اخذ ایزو فوری

اما همان طور که در مطالب بالا عنوان کردیم سه روش کلی جهت دریافت ایزو وجود دارد. ما نمی توانیم تشخیص دهیم که برای سازمان شما کدام یک از این روش ها مناسب ترین گزینه هاست. نخست باید سازمان شما را مورد ارزیابی قرار دهیم و سپس بودجه ای که می خواهید به این کار تخصیص دهید را بسنجیم و در آخرین مرحله باید مدت زمانی که در اختیار دارید تا بتوانید استاندارد را دریافت کنید را بررسی کنیم. به هر حال هر کدام از این روش ها دارای مزایا و معایبی است و تصمیم گیرنده شمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ گواهینامه ایزو فوری و سایر روش های مربوطه با ما تماس بگیرید.

Instagram.Icons LearnParsi 1صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family