نحوه صدور فوری استاندارد ایزو

نحوه صدور فوری استاندارد ایزو

شرکت ایزو از سالهای نه چندان دور کارش شروع کرده است که در ابتدا محدودة کمی فعالیت داشت اما با منسجم بودن در هدفش که استاندارد بودن بود و هنوز هم هست و در تمامی سازمان های دارای مدرک میخواهد آنرا حفظ کند کم کم گسترش پیدا کرد و توانست خود را از حوزه کوچک بمحیط جهانی برساند و اینگونه خودش و موسسه اش پیروز و مشهور شوند. نوعهای گوناگونی وجود دارد هرکدام قسمتی بخود اختصاص داده اند و شغلشان درین زمینه آغاز کرده اند. نسبت بمدل های اولیه نوعهای جدیدی روی کار آمده اند که ازهرجهت از قبلیها بهتر و باکیفیتتر هستند. هر متقاضی که می خواهد برندمخصوص دریافت کند ابتدا مدلیکه مناسب اهداف سازمانش است انتخاب میکند آنگاه اقدام بدرخواستدادن برایش میکندبرای اینکار به مراجعی که گواهینامه ایزو صدور میکنند مراجعه میکنند تا خواستار شوند. نکته مهم این استکه متقاضیان نیازمند دقت بیشتری جهت برگزیدن مکان های معتبر برای گرفتن علامت هستند زیراکه مشاهده شده است برخی گروههای سودجو با هدف کلاهبرداری ساختمانهایی بدین منظور تاسیس میکنند بتوانند افراد پولدار را جیبشان خالی کنند و متواری شوند. انتخاب موسسه خیلی مهم است که داوطلبان حتما رعایت کنند تا دچر خسران نشوند. مدل جدیدی بوجود آمده که نسبت ببقیه موارد، معروف هست. نامش ایزو است که هم در سطح بین المللی و قسمت داخلی کشور فعالیت میکنند. هر کدام خصایص منحصر به فردی دارد که با توجه به خصوصیاتش، هر سرمایه داری بسوی دریافتش میرود و فعالیت مربوطه شروع خواهند کرد.

 

صدور ایزو بین المللی

داوطلبان متقاضی برای گرفتنش سطوح بین المللی، شروطی که مراجع صادرکننده ایزو مشخص میکنند رعایت میکنند و پس ازانجامش مدرک تحویلشان داده میشود و کارخانشان بسوی اهداف تعیین شده پیش میبرند.

درخواستکنندگان، برای اخذ آرم نیازمندپرداختن هزینه هایی به کارمندان موسسه هستند. متاسفانه بدلیل مبالغ زیادی که مرجع مشخص کرده اند بسیار کم اتفاق می افتد که خواهانی بخواهد بسمت گرفتن علامت برود و ادامه دادن منصرف میشود. همچنین بایستی زمانی سپری کنند تا کارشناسان برایشان مدرک تحویل دهند و اینگونه شغلشان پیش ببرند اما برای بیشتر موسسه ها وقت زیادی است و تحمل گذران آن را ندارند.

پس داوطلبان نیازمند هزینه های هنگفت و زمان زیادی است ولی با وجود این مشکلات منفعتی دارد کارخانه داران خواهند توانست محصولات مرغوبی تولید کنند و به همه جای دنیا که مشتریانشان تقاضا کنند ارسال کنند چون که هدف اصلی سازمانها تامین راضایت خاطر مردم درهرکجا کباشند و مصرفکنندگان بخاطر اعتمادی که به رئیسان و کالاهای موسسات دارند موجب شهرت رساندن موادهای کارخانه خواهند شد و آنها درمیان دوستانشان و دیگران تعریف میدهند و نفع خوبی برای مدیران دارد و بنوبه خود اینکارموجب برند شدنشان و شناخته شدنشان بین شرکتهای دیگر میشود که دوست دارند ارتباط شغلیشان با این مدیران افزایش خواهد یافت. علاوه برآن باعث ایجاد سود و درآمد روزافزونی برای سرمایه داران خواهدشد.

 

صدور ایزو داخلی کشور

گرفتن قسمت داخلی خیلی راحتتر است. نیاز به پرداختن قیمت زیاد ندارند و با دادن مبلغ ناچیز، میتوانند سریع گواهینامه کسب کنند. آنها برای دست یافتن مدرک ملزم به گذراندن وقت زیادی برای تحویل گرفتن ندارند و در فاصله کمی قادر خواهند بود بگیرند و ساختمانی با این مقصد تاسیس کنند و پیشرفت و موفقیتهای چشمگیری بدست آورند. فقط ضوابطیکه بایستی کارخانه داران عملی کنند عبارتند:

موسسه های داوطلب برای اخذ گواهینامه ملزم هستند اطلاعات و تحقیقات لازم برای شغلیکه میخواهند در آینده پیش بگیرند داشته باشند تا بهتر بتوانند موسسه را هدایت و کنترل کنند و از پسِ مشکلات و موانع بخوبی برآیند. برای تحویل گرفتن مدیران حتما ملزم هستند در تمامی مناقصاتی که سازمان صادرکننده ایزو در زمان و مکان مخصوص معین میکنند و ساعت خاص به روسا اعلام میکنند تا ملزوم بحضور شوند و مواردیکه کارشناسان جلسه بیان میکنند قسمت حیطه کاریشان اعمال کنند و سازمان را بسمت موفقیتهای بیشتری سوق دهند.

بنابراین درخواست کنندگان گواهی، برای ثبت آرم ملزم به دانش و مطالع زیاد هستند. بعد شرکت کردن در کلاسهای مناقصه ها که کارشناسان تعیین کرده اند قادر هستند کارخانه تاسیس کنندو کالاهای باکیفیت و عالی عرضه کنند و بمشتریانی که طی سالهای فعالیتشان جذب کردند و هرروز بر تعدادشان افزوده میشود ارسال کنند و بدین طریق میتوانند خاطرخواهان متنوعی در سراسر دنیای داخل و خارج منطقه توسعه دهند زیراکه مقصد اساسی مدیران راضی نگه داشتن مصرف کنندگان است چونکه محصولا برای تامین نیازهای خریداران ساخته میشود و ارضای آنها از اساسیترین کاری است که هر کارخانه داری دوست دارد به این معیار مهم برسد

 

Instagram.Icons LearnParsi 1صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family