گواهینامه ایزو توف

گواهی نامه ایزو TUV توف در حقیقت یکی از برندهای گواهی iso هست که با پسوندهای مختلفی وجود دارد. حتی گاهی شرکتها این عنوان را با نام یک گواهی iso اشتباه می گیرند و ممکنست فکر کنند tuv یک گواهی نامه iso هست و تنها نامش را شنیده اند اما غالب شرکتها می دانند که tuv یک برند است که با پسوندهای مختلفی دیده می شود. مثل توف نورد tuv nord، توف نورس tuv north ، توف اینترسرت tuv intercert ، توف اینترنشنال international tuv ، توف گروپ tuv group، توف هسن tuv hesen ، توف آستریا tuv austria ، توف ورد tuv world و توف تورینگن tuv thuringen و غیره و بسیاری برندهای دیگر که با استفاده از نام tuv توف برای خود برند ساخته اند و با پسوندهای مختلف و متعدد و متفاوت مراجعی معتبر و حتی نامعتبر با نام tuv توف می سازند.

گواهی نامه ایزو TUV توف در خصوص انواع گواهی ISO صادر می گردد و برند TUV توف را با پسوندهای مختلف می بینید که می توانید جهت اخذ ISO از طریق آنها استفاده نمایید. TUVNORD توف نورد یک برند IAF هست و همچنین توف تورینگن TUV THURINGEN و توف هسن TUV HESEN وTUV AUSTRIAتوف آستریا و توف اینترسرت TUV INTERCERT از جمله مراجع IAF هستند و در سطح بین المللی دارای اعتبارند و بسیاری از برندهای دیگر نیز غیر IAF هستند. مراجع صادر کننده ISO را اصطلاحا CB می گویند که خود این CB های مراجع صادر کننده ایزو تحت اعتبار یک مرجع بالا دست با عنوان AB مراجع اعتبار دهنده ایزو ، اعتبار می گیرد و در نهایت خود AB ها نیز تحت اعتبار یک نهاد بین المللی با عنوان IAF اعتبار می گیرد و مجوز صدور می گیرد. سری دیگر مراجع غیر IAF می باشند و TUV توف هایی مثل توف نورث TUV NORTH و توف اینترنشنال INTERNATIONAL TUV ، توف گروپ TUV GROUP و توف ورد TUV WORLD غیر IAF هستند. غیر IAF ، AB ها و CB های ساختگی و خصوصی می باشند که زیر نظر IAF نیستند و به همین دلیل اصطلاحا بهشان غیر IAF گفته می شود. در ادامه به یک تعریف و بیان کلی در خصوص گواهی نامه ایزو ISO و مراجع صادر کننده ISO ایزو و نحوه دریافت ایزو TUV می پردازیم.

گواهینامه iso ایزو از انواع گواهی نامه های مهم و اساسی برای شرکتها و موسسات و نهادها با زمینه های فعالیتی متفاوت هست. ایزو ها isoها الزامات بیان شده و استانداردهایی هستند که درون سازمان جهانی ایزو iso که درون ژنو سوییس قرار دارد تدوین می شوند و سپس منتشر خواهند شد و در قالب یک گواهی نامه زمانی که طراحی شده و مستند سازی و پیاده سازی می شوند صادر خواهد شد. گواهی نامه های ایزو iso بسیار متنوع و متعددند و جهت هر زمینه ی کاری یک ایزو iso و یک گواهی ایزو iso بیان می شود. گواهی نامه های iso امروزه روز به عنوان یکی از مهمترین انواع و اقسام گواهی نامه ها برای شرکتها و سازمانهایی هست که می خواهند داخل مناقصات شرکت کنند و کارفرمای مناقصه گزار اکثرا و غالبا از آنها گواهی iso ایزو را درخواست خواهد کرد. همین طور در خصوص صادرات به بازارهای جهانی شرکتها و نهادها و سازمانها و موسسات نیازمند اخذ گواهینامه ایزو iso هستند و می باید که iso را دریافت کنند. همچنین iso ایزو به عنوان یک ابزار تبلیغاتی هدفمند و اصولی، آگاهانه مورد استفاده قرار می گیرد و شرکتها و سازمانها جهت تبلیغات گواهی نامه iso را دریافت می کنند. بسیاری از شرکتها و موسسات به علت رقابت با رقبای همکار و هم فعالیت اقدام می کنند به اخذ iso تا مشتریان را به واسطه ی دارا بودن گواهی iso جذب کنند. گروهی از شرکتها و نهادها جهت مطرح کردن خودشان در بازارهای داخلی و حتی بازارهای جهانی اقدام به اخذ و دریافت گواهی iso می کنند تا خودشان را مطرح نمایند و معتبر معرفی کنند و به واسطه ی iso ، خودشان را در مقایسه ی با دیگر رقبا در بازار معتبر معرفی کنند. به هر صورت شرکتها به جهت اهداف مختلفی اقدام می کنند به دریافت iso که تنها خودشان می دانند. اما همگی اهداف نهایت به بهره وری و جلب و جذب مشتری و پیشرفت نهادها و سازمانها می انجامد.

GIVE ISO 2

مراحل اخذ گواهی نامه ایزو iso :

انتخاب هدف از اخذ گواهی iso

انتخاب نوع گواهینامه iso

انتخاب مرجع ثبت و صدور iso

مستند سازی و پیاده سازی گواهی iso

ممیزی داخلی و خارجی ایزو

ممیزی نهایی iso

ثبت و صدور گواهی iso

TUV نیز به عنوان یک مرجع ثبت و صدور ISO جهت صدور گواهی ISO مستلزم طی کردن این مراحل هست. توف نورد و مراجع معتبر IAF با پیشوند TUV همگی به دنبال طی این مراحل سختگیرانه تر انجام می پذیرد. پیاده سازی ایزو سختگیرانه صورت می گیرد و ممیزی نیز با سخت گیری انجام خواهد شد و ممیز در این مورد سختگیرانه تر عمل میکند و اما که در خصوص غیر IAF اینگونه نبوده و پیاده سازی و ممیزی به سهولت انجام خواهد گرفت.

گروه کارگزاری رسمی امکان ثبت ، گواهی ISO را از TUV و تمامی مراجع TUV با پسوندهای مختلف معتبر را شناخته و متقاضیان محترم را جهت اخذ یک گواهی ISO معتبر از مراجع معتبر با توجه به نیاز سازمان همراهی خواهد کرد. تمامی خدمات مشاوره مرکز ما رایگان خواهد بود.

Instagram.Icons LearnParsi 1صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family