ISO certificate

روش اخذ گواهی ایزو فوری

ایزو یک سازمان فراملی است و در همه­ی نقاط جهان فعالیت می کند و سالیان زیادی است که ایزو با محصولات و کالاهای تولید شده توانسته است میان مشتریان و صاحبان شرکت ها و سازمان ها محبوب و مشهور شوند و کیفیت محصولات موجب ایجاد ارتباط شغلی مدیران شرکت های دارای ایزو با سایر شرکت ها و سازمان های موجود سراسر جهان در کشورهای دور و نزدیک می شود و مشتریان جدیدتری جذب خواهند کرد بدین گونه موجب بدست آوردن سود زیاد و فروش محصولات زیاد خواهد شد. مدل های مختلف ایزو وجود دارند و هرکدام خصوصیات خاصی دارند و همه­ی آنها تفاوت هایی باهم دارند ولی یک اشتراک در همه ی آنها موجود است بنام استاندارد. استاندارد در همه­ی مدل های ایزو وجود دارد. امروزه یک مدل ایزو وجود دارد بنام ایزو فوری. ایزو فوری دارای کیفیت و مرغوبیت بسیار عالی است و بخاطر خصوصیات خوبش، شرکت ها، سازمان های زیادی راغب شدند مدرک ایزو فوری را کسب کنند و بتوانند مانند شرکت های دارای مدرک ایزو فعالیت در حیطه­ی ایزو شروع کنند و موفق شوند. بنابراین مرحله اول برای دریافت مدرک ایزو، شرکت ها، سازمان های متقاضی می بایست به مراجع معتبر و دارای استاندارد مراجعه کنند زیرا مشاهده شده است برخی مراجع، سازمان ها برای گرفتن پول از شرکت ها، سازمان ها مرجع، سازمانی تاسیس می کنند و تبلیغاتی فریب دهنده انجام می دهند بدین گونه شرکت ها فریب می خورند و مراجعه می کنند. مراجع بعد از دریافت پول فرار می کنند و تنها شرکت های متقاضی ضرر می کنند. و بخاطر همین است که توصیه می شود قبل اقدام ابتدا تحقیق و بررسی های لازم انجام دهند تا بتوانند مرجع معتبر و استاندارد پیدا کنند. وقتی مرجع معتبر پیدا کردند مراجعه می کنند. مراجع صادرکننده گواهی ایزو برای آنها فرم هایی می دهند. شرکت ها، سازمان های متقاضی دریافت مدرک ایزو فرم ها را پر می کنند و تحویل می دهند. بعد تکمیل فرم ها، مراجع صادرکننده گواهی ایزو روش هایی مشخص می کنند که شرکت ها و سازمان های متقاضی ایزو وظیفه دارند برای دریافت مدرک ایزو شرایط را انجام دهند.

 

روش اخذ ایزو فوری بین المللی

مراجع صادرکننده ایزو بین المللی برای شرکت ها، سازمان های متقاضی شرایط و روش هایی معین کرده اند. روش ها عبارت است:

1-شرکت ها، سازمان های متقضای دریافت مدرک ایزو می بایست زمانی طی کنند. این زمان برای اکثر شرکت ها و سازمان ها طی کردن زمان معین شده مقدور نیست و آنها دیگر نمی توانندادامه دهند و منصرف می شوند.

2-شرکت ها، سازمان های متقاضی برای دریافت مدرک ایزو، می بایست طبق مبلغ خواسته شده توسط مراجع صادرکننده گواهی ایزو، مبالغی بپردازند اما مبالغ مشخص شده قابل پرداخخت برای تعدا بیشتر شرکت ها، سازمان های متقاضی نیست و شرکت ها، سازمان های کمی توان پرداخت مبلغ خواسته شده را دارند. مبلغ می پردازند و زمان خواسته شده را طی می کنند و مدرک ایزو دریافت می کنند و فعالیت خود شروع می کنند.

 

روش اخذ ایزو فوری سطح داخلی کشور

ایزو سطح داخلی کشور آنقدر راحت و آسان بدست می آید که بیشتر شرکت ها، سازمان های متقاضی مدرک ایزو بسمت دریافت مدرک ایزو می آیند چون دریافت مدرک ایزو نیازمند پرداخت مبلغ زیاد نیست و بوسیله­ی پرداخت مبلغ کم و طی زمان کم و سریع می توانند مدرک ایزو دریافت کنند و فعالیت خود شروع کنند. اما تنها دو شرط وجود دارد که باید شرکت ها، سازمان های متقضای مدرک ایزو انجام دهند. این دو شرط برای مدیران علاقمند و باانگیزه بسیار راحت و آسان است و براحتی و سهولت می توانند طبق شروط خواسته شده عمل کنند و مدرک ایزو دریافت کنند. شروط عبارت است:

1-مدیران شرکت ها، سازمان های متقاضی می بایست در مورد ایزو، اهداف ایزو، کاربرد ایزو در عملکرد و فعالیت شرکت، گرفتن ایزو و.... حتما بایستی آگاهی و اطلاعات داشته باشند و بدون آگاهی و دانش نمی توانند اقدام درافت مدرک ایزو کنند. مدیران شرکت ها برای اینکار می توانند از اطلاعات و تجربه های دیگران کمک بگیرند

2-مدیران شرکت ها، سازمان های متقاضی مدرک ایزو می بایست در تمامی جلسات مناقصات که توسط مراجع صادرکننده گواهی ایزو مشخص و معین می شوند حضور بعمل برسانند و نهایت استفاده از مناقصات ببرند. اگر بدلایلی نتوانند حضور بعمل برسانند دیگر نمی توانند درخواست دریافت مدرک ایزو بدهند و از لیست داوطلبان دریافت مدرک ایزو حذف می شوند.

 

مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو

صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family