GIVE ISO 2

مراحل اخذ گواهی نامه ایزو

گواهینامه ایزو یک گواهینامه معتبر و دارای استانداردی است که در نقاط مختلف جهان فعالیت خود را آغاز کرده است و به خوبی توانسته است در این زمینه فعالیت های خوبی را از خود به ارمغان بگذارد. و موفقیت های زیادی را به دست آورند. ایزوها هم در سطح داخلی کشور فعالیت می کنند و هم در سطح بین المللی و جهانی و با وجود سالیان زیادی از فعالیت ایزوها می گذرد توانسته اند محصولات با کیفیت و مرغوب تری را تولید کنند و مشتری های بسیاری را جذب محصولات خود کنند و آنها را به فروش برسانند. و شرکت ها و سازمان های بیشتری راغب می شوند که به سمت دریافت مدرک ایزو بروند و بخواهند در این زمینه فعالیت کنند. امروزه مدل های جدیدی از ایزو به وجود آمده اند که از نظر کیفیت و استاندارد از ایزوهای قبلی خود دارای امتیاز بالاتری هستند و به خوبی متقاضیانی را به خود جلب کرده اند. شرکت ها و سازمان هایی که می خواهند مدرک ایزو را دریافت کنند در ابتدا نیاز دارند که به مراجع یا سازمانی که وظیفه آنها صادرکردن گواهی ایزو هست بروند که در اینجا باید به این نکته توجه کرد که به هر سازمان یا مرجعی که خود را مرجع صادرکننده گواهی ایوز معرفی می کند نباید اعتماد کنند و به سمت آنها رفت. بلکه باید برای این کار در مورد این مراجع به خوبی تحقیق و بررسی های لازم را انجام داد و می توان از تجربه های دیگران در این زمینه استفاده کرد تا با شناخت بیشتری اقدام به دریافت مدرک ایزو کرد. بعد از اینکه شرکت ها و سازمان های متقاضی به مراجع معتبر مراجعه کردند و طبق خواسته های آنها فرم هایی را تکمیل و تحویل دادند. مراجع صادرکننده ایزو با توجه به درخواست شرکت ها و سازمان های متقاضی دریافت مدرک ایزو که کدام ایزو را خواستار هستند (ایزو در سطح بین المللی یا در سطح داخلی کشور) برای آنها مراحلی را مشخص می کنند که باید طبق آن مراحل پیش بروند تا بعد از گذراندن آن مراحل برای آنها مدرک ایزو صادر می شود و می توانند فعالیت خود را شروع کنند و به موفقیت هایی در این زمینه دست یابند.

مراحل اخذ گواهینامه ایزو در سطح بین المللی

شرکت ها و سازمان های متقاضی دریافت مدرک ایزو ، می بایست طبق قیمت مشخص شده توسط مراجع صادرکننده گواهی ایزو، مبالغی را بپردازند که این مبالغ برای اکثر شرکت ها و سازمان های متقاضی دریافت مدرک ایزو بسیار زیاد است و آن شرکت ها و سازمان ها سعی می کنند به دنبال ایزوهایی بروند که ارزان قیمت باشند. شرکت ها و سازمان های متقاضی مدرک ایزو، باید طبق زمان مشخص شده توسط مراجع صادرکننده گواهی ایزو، زمان خاصی را سپری کنند و این زمان طولانی است و برای اکثر شرکت ها و سازمان ها حوصله گذراندن زمان طولانی را ندارند و می خواهند سریع و به آسانی به مدرک ایزو دست یابند.

مراحل اخذ گواهینامه در سطح داخلی کشور

در سطح داخلی کشور دسترسی به مدرک ایزو بسیار راحت تر و آسان تر است و شرکت ها و سازمان های متقاضی بدون اینکه زمان طولانی را صرف کنند و با قیمت مناسب می توانند مدرک ایزو دلخواه خود را به دست آورند و به همین خاطر بیشتر شرکت ها و سازمان های متقاضی مدرک ایزو، به سمت دریافت مدرک ایزو در سطح داخلی می روند. مدیران شرکت ها و سازمان های متقاضی مدرک ایزو، باید در زمان و مکان مشخص در تمامی مناقصاتی که مراجع صادرکننده گواهی ایزو برگزار می کنند حاضر شوند و عدم حضور مدیران به منزله عدم درخواست دریافت مدرک ایزو هست و از لیست حذف می شود. مدیران شرکت ها و سازمان های متقاضی مدرک ایزو ، باید قبل از ورود به عرصه فعالیت ایزو، از آگاهی، دانش کافی و اطلاعات لازم در مورد ایزو، اهداف ایزو، عملکرد شرکت در راستای ایزو و ..... برخوردار باشند. و این کار را می توان با تحقیقات و بررسی های لازم به دست بیاورند.زیرا که دانش و آگاهی مدیران شرکت ها و سازمان ها شرط لازم برای ورود به عرصه ایزو هست. و عدم دانش و آگاهی به منزله عدم درخواست دریافت مدرک ایزو هست.

 مراحل اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family