اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو

اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو

امکان ثبت بعنوان اولین مرکز و بزرگترین جهت صدور گواهی نامه ایزو ، دریافت ایزو در خاورمیانه با ارتقاء سطح سازمانی متقاضیان برای شرکت کردن در مکناقصات و بازارهای جدید بین المللی فعالیت می کند.

با دریافت گواهینامه ایزو می توانید در مناقصات بین المللی و ملی راه خود را هموار سازید.

برای شرکتهای پیمانکاری و تولیدی واژه های گواهی نامه ایزو پرکاربرد می باشد. اما برای نحوه دریافت گواهینامه ISO شرکتها اطلاعات ندارند و نمی دانند مراحل دریافت گواهی نامه ایزو چیست و اطلاعات فنی هم ندارند.

بزرگترین و با سابقه ترین مکز بنام امکان ثبت ایجاد شده که متقاضیان اخذ گواهینامه ایزو می توانند از کمک فنی مرکز امکان ثبت استفاده نمایند. متقاضیان می توانند با مشاوره گرفتن از مرکز امکان ثبت و با کمترین زمان و کمترین هزینه گواهینامه ایزو دریافت کنند. اخذ ایزو با کمترین زمان از امکان ثبت می تواند انجام شود.موارد مهم در مورد گواهینامه ISO کد ثبت شده که مختلف می باشد و هر کد از ایزو نشانگر استاندارد در حوزه خاصی است. مثال: گواهینامه ایزو9001 به گواهینامه مدیریت کیفیت در تولیدات و خدمات اطلاق می گردد. اخذ ایزو 9001 از اصلی ترین استاندارد در جهان می باشد. بعد از استاندارد ISO9001 دو استاندارد ایزو14001 و ایزو 45001 کاربرد زیادی خواهد داشت. تمایل شرکتها و سازمانها برای دریافت سه گواهینامه ایزو9001 و ایزو 14001 و ایزو45001 که باهم سیستم مدیریت یکپارچه IMS اطلاق می گردد.

بدلیل افراد سودجو که خود را معتبر می دانند و گواهینامه فیک را به جای گواهینامه اصلی صادر می کنند اصل بودن گواهینامه ایزو بسیار مهم می باشد. مرجعی که می تواند اصالت گواهینامه ایزو تعیین کند نهاد IAF می باشد. اکثر شرکتهای سودجو غیر IAF نهاد دست ساز خود را معرفی می کنند که این نهاد هیچ ریشه و اصالتی ندارد. در سایت WWW.ISO.ORG نهاد بین المللی IAF تایید شده است. و تمام کشورها در IAF عضو هستند که کشور ایران مرکز ملی تایید صلاحیت ایران سازمان ملی استاندارد در IAF عضویت دارد. این بدان معناست که هیچ مرجع یا سازمانی به غیر از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران صلاحیت قانونی ندارد. افراد سودجو هم از طرف مراجع اصلی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران نیستند و به جاهای دیگر مانند سازمان نظام پزشکی ، وزارت بهداشت ، وزارت کار و صنعت و نعدن متصل می کنند و با اسامی و القاب نام برده شرکتهای متقاضی گواهینامه ایزو اغفال می شوند. این درحالیست که گواهینامکه ایزو ربطی به اداره صنعت و معدن نداشته و مدعی هستند که مجوز اداره صنعت ، معدن و تجارت را دارند گواهینامه ایزو صادر می کنند. این افراد کلاهبردار بوده و از مجوز در یک حوزه ی دیگر در ثبت و صدور گواهینامه ایزو سوء استفاده می کند. تنها مرجع اصلی و قانونی در ایران سازمان ملی استاندارد مرکز ملی تایید صلاحیت ایران است.

مرکز ملی صلاحیت ایران در نهاد IAF حضور داشته و خودش در نهاد IAF عضویت دارد. و مورد تایید سازمان استاندارد جهانی ایزو است.

مراجع زیادی در ایران و کشورهای دیگر اقدام به ثبت و صدور گواهینامه ISO می کنند. این برندها برای خودشان ساز و کار دارند و از نظر اعتباری در حد گواهینامه ایزو اخذ شده اما IAF ی نیستند. در کشورهای دیگر همچنین ایران هر گواهینامه ایزو صادر شده به غیر از تحت اعتبار IAF را غیر IAF ی می نامند. مراجع غیر IAF یک سطح تعریف دارند گواهی غیر IAF ی. این برند توسط هر کسی که صادر شده برند و زذ صادر کننده خود را معتبر و سطح عالی دانسته و رقبای خود را نامعتبر و کلاهبردار می خواند اما خودش هم از دسته غیر IAF می باشد.

مرکز امکان ثبت با سابقه اطلاع رسانی راهنمای متقاضیان گواهینامه ایزو می باشد و پس از آگاه سازی متقاضیان خودشان متناسب با نیازهای واقعی اقدام به گرفتن گواهی نامه ایزو مانند زمان مورد نیاز برای گرفتن ایزو ، هزینه و مبلغ ایزو و سیستمهای کلانت و اصلی خود همچنین گواهینامه ایزو می کنند.

اگر می خواهید گواهینامه ایزو دریافت کنید با کارشناسان سازمان امکان ثبت تماس گرفته از اطلاعات خیلی مهم که کارشناسان ارائه می دهند کسب کرده و هزینه گواهینامه های ایزو هم دریافت کنید سپس اقدام به گرفتن گواهینامه ایزو کنید.

 

اخذ گواهینامه ایزو ، دریافت گواهینامه ایزو ، صدور گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family