مهندس مجید کریمی علویجه

آقای مهندس مجید کریمی علویجه یکی از بزرگترین مشاوران حرفه ای و با تجربه در حوزه سیستم های مدیریتی مطابق با استانداردهای ایزو و همچنین در حوزه های عارضه یابی سازمانی و افزایش بهره وری در سطح ایران مطرح می باشند.

مهندس مجید کریمی علویجه در سال 1353 در یکی از محله های شهرری متولد شد. دوران تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان خود را در همان شهرری سپری نمودند. پس از انجام خدمت مقدس سربازی در رشته کارشناسی مهندسی صنایع با گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به ادامه تحصیلات عالیه پرداختند. ایشان در طول کسب تحصیلات دانشگاهی در خیلی از مشاغل مختلف مشغول بکار شدند و در حین کسب تحصیلات اقدام به تجربه کردن و فراگیری علوم و دانش مختلف در حوزه انواع کسب و کارها پرداختند.

آقای مهندس مجید کریمی علویجه در سال 1379 از طریق آزمون استخدامی بعنوان کارمند در راه آهن جمهوری اسلامی ایران مشغول به خدمت شدند. در نهایت در سال 1385 با سمت کارشناس برنامه ریزی و همچنین کارشناس و مسئول واحد مدیریت کیفیت اقدام به بازخرید کردن خود نموده و در همان سال با توشه ایی از علم و دانش و تجربه در حوزه ی کسب و کار و همچنین استانداردهای سیستم های مدیریتی ایزو ISO نسبت به بنیان گذاری سازمان سیستم کاران نمودند.

 

مجید کریمی

سیستم کاران از سال 1385 با مدیریت و درایت شخص مهندس مجید کریمی علویجه با موضوع فعالیت مشاوره علوم مدیریتی آغاز بکار کرد.

مهندس مجید کریمی علویجه علاوه بر تصدی مدیریت سازمان مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران ، بعنوان یکی از برترین مشاوره ها در حوزه سیستم های مدیریتی و سایر الگوها و نظامهای مرتبط با ارتقای سازمان و همچنین در زمینه افزایش بهره وری مطرح می باشند. صدها شرکت و سازمان از خدمات مشاوره آقای مهندس مجید کریمی علویجه در مسائل مختلف استفاده کردند.

قطعأ اکثر این شرکتها و سازمان ها با بکارگیری تحلیل ها ، مشاوره ها ، تکنیکها و روشهای ارائه شده از سوی آقای مهندس مجید کریمی علویجه از رشد چشم گیری در سطح بهره وری جامع برخوردار شدند. جهت اطلاع از بهره وری به تعریف و تعبیر آقای مهندس مجید کریمی علویجه اینجا کلیک بفرمایید.

آقای مهندس مجید کریمی علویجه علاوه بر مشاوره بهره وری ، مشاوره ی سیستم های ایزو شامل ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت وISO14001 سیستم مدیریت محیط زیست و ISO45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی و IMS سیستم مدیریت یکپارچه و HSE سیستم مدیریت بهداشت ، ایمنی و محیط زیست وiso10002 سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان و iso10004 سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتریان و سایر سیستم های مدیریتی می باشد. شرکتهای فراوانی پس از دریافت مشاوره های آقای مهندس مجید کریمی علویجه موفق به اخذ گواهینامه های ISO برای سازمان خود شدند. خدمات شایان و ارزنده ی آقای مهندس مجید کریمی علویجه در خصوص ارتقای سطح دانش و شرکتها و سازمانها در مورد ایزو بهره وری بر کسی پوشیده نیست.

 

مجید کریمی

پدر ایزو پدر ISO ایران

بدون شک آقای مهندس مجید کریمی علویجه بعنوان پدر ایزو (پدر ISO) ایران شناخته شده و حدود سه هزار مجموعه، شرکت و سازمانی که از خدمات مشاوره ایشان استفاده کرده اند مبین این موضوع است. پدر ایزوی ایران قطعأ شخص آقای مهندس مجید کریمی علویجه می باشند. ایشان همچنین در طول ده ها سال خدمت به کشور اسلامی ایران عزیزمان تعداد خیلی زیادی دستیار و شاگرد داشتند که الان هر کدام از این شاگردان از نقطه به نقطه ایران در حال ارائه خدمت به جامعه می باشند و رشد و تعالی خود را مدیون پدر ISO ایران آقای مهندس مجید کریمی علویجه می دانند.

مهندس مجید کریمی علویجه با فروتنی و خشوعی که دارند شماره تلفنهای خود را همواره در اختیار همگان قرار داده تا علاقه مندان و دوستداران سیستم های مدیریتی و مدلها الگوها و نظامهای رشد دهند بهره وری از دانش ایشان استفاده نمایند. شماره تلفن همرا ایشان به شماره همیشگی 09123572091 در اختیار است. ایشان با صبر و حوصله به تمامی پیامهای ارسال شده به خودشان را با کمال دقت و حوصله مطالعه و پاسخگویی می نمایند. پیامهای ارسال شده از طریق تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و ..... را دونه به دونه بررسی و پاسخ می دهند.

از افتخارات ایشان عضویت در کمیته فنی متناظر سازمان ملی استاندارد و حضور در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سخنران کنفرانسها و سمینارهای مختلف می باشد.

آقای مهندس مجید کریمی علویجه، رسیدن جامعه را به نظم نوین مدیریتی را از آرزوهای خود می داند و امیدوار است که دانشجویان و جوانان این مرز و بوم این دانش را فرا گرفته و با بهبود مستمر این دانش ادامه دهنده راه آقای مهندس مجید کریمی علویجه باشند.

با آرزوی سلامتی برای آقای مهندس مجید کریمی علویجه، امیدواریم که همچنین گذشت ایشان گامهای موثری در ارتقاء بهره وری جامع در کلیه سطوح مملکت باشند و ما خود قدردان زحمات بی شائبه ایشان میدانیم.

سازمان سیستم کاران نیز تحت مدیریت مدبرانه آقای مهندس مجید کریمی علویجه با کادری مجرب و نیروهای مخلص و متخصص در حوزه های مختلف در حال ارائه خدمات به متقاضیان و علاقه مندان در حوزه ایزو ISO و CE و HSE و بهره وری و سایر امور مربوط ارتقاء سازمانی و مهندسی سازمان می باشند.

 

مهندس مجید کریمی علویجهصفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family