گواهینامه ایزو با اعتبار IAF

گواهینامه ایزو با اعتبار IAF

بر طبق آخرین تصمیمی که نهاد بین المللی IAF اتخاذ کرده است که در ماه آوریل 2021 این تصمیم گرفته و به AB ها و CB ها ابلاغ گردید طبق این تصمیم هیچ کدام از لوگو AB و IAF بر روی گواهی نامه ایزودرج نمی گردد و درج لوگو IAF طبق این تصمیم و قانون جدید خلاف قوانین نهاد بین المللی IAF هست و دلیلش هم تنها خود IAF می داند و بیان نمی کند اما چیزی که مشخص هست از این تاریخ تا گرفتن تصمیمی جدید لوگو IAF بر روی انواع ایزو ثبت نمی گردد. با این قانون پس AB ها و CB ها حق درج لوگو را بر روی گواهی ایزو ندارند. با این حال چیزی که مشخص هست تمامی گواهی نامه های ایزو IAF فاقد لوگو IAF و AB خواهند بود و ندیدن لوگو IAF بر روی گواهی ایزو غیر عادی نیست. اما نهاد بین المللی IAF جهت این امر هم فکری کرده است و تمامی گواهی نامه های ایزو از طریق IAF رجیستری شده و قابلیت استعلام دارد در حالیکه قبلا قانون به این شکل نبود و با توجه به این تصمیم عدم درج لوگو IAF مقرر شده که گواهی نامه های ایزو از سوی خود IAF رجیستری شود که طریقه رجیستری از سوی نهاد بین المللی IAF را در ذیل برایتان تفسیر خواهیم کرد.

جهت اطلاع و کسب آگاهی و تعیین وضعیت اصالت گواهی ایزو صادره تحت اعتبار نهاد بین المللی IAF و اطمینان از اینکه گواهی صادره دارای اعتبار IAF هست و اصالت دارد و متقاضیان من باب اطمینان خاطر از رجیستری گواهی نامه ایزو تحت اعتبار IAF بایستی بدین طریق اقدام کنند و اینگونه از اصالت ایزو IAF مطمئن شوند که: ابتدا باید وارد سایت www.iafcertsearch.org شوند و بعد از اینکه وارد سایت شدند اطلاعات خواسته شده در صفحه سایت را وارد کنند و بعد از اطلاعات وارد شده می توانند اصالت IAF بودن خود را رهگیری کرده و بررسی نمایند.

IAF بزرگترین نهاد بین المللی هست که این IAF به AB ( مراجع اعتبار دهنده ایزو ) تمامی دنیا اعتبار می دهد و نمایندکان مختلفی از کشورهای مختلف به عنوان AB تحت اعتبار IAF فعالیت می کنند که از قوانین IAF بایستی تبعیت نمایند و به همین جهت این موضوع عدم درج لوگو IAF را این نهاد به CB ها ( مراجع صادر کننده ایزو تحت نظارت و اعتبار AB ) و AB ها به طرق مختلف ابلاغ کرده اند و ایمیل کرده اند و اما با این تفاسیر شاید برخی از CB و AB ها به دو دلیل درج لوگو را انجام دهند: اول یا اینکه ایمیل را دریافت نکرده و ایمیل به دستشان نرسیده و اطلاعی از این تصمیم ندارند و یا حتی در صورت دریافت ایمیل ممکنست شیطنت کنند و لوگو IAF را بر روی گواهی ایزو درج نمایند در حالیکه امری غیر قانونی هست و واقعا گواهینامه های IAF صادر شده از این تاریخ به هیچ وجه لوگو ندارند به این امر بایست توجه شایانی کرد.

عده ای از مراجع صادر کننده گواهی نامه ایزو دلیل عدم درج لوگو IAF را تحریمهای ظالمانه علیه ایران می دانند و معتقدند که این قضیه عدم درج لوگو IAF و ندادن به AB جهت درج آن بر روی گواهی های ایزو تنها به دلیل تحریم اتفاق افتاده است.

گروه کارگزاری ثبت و صدور امکان ثبت به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز معتبر جهت ثبت و صدور انواع گواهی ایزو تحت اعتبار IAF و به روزترین اطلاعات با وجود مشاوران معتبر و آگاه و خبره و خدمات مشاوره رایگان در خدمت متقاضیان می باشد

 

گواهینامه ایزو با اعتبار IAF صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family