روش اجرایی انبارش

مستندسازی یکی از الزامات شرکت هاست که شامل روش اجرا ، فرم ها و دستورالعمل های مختلف می باشد. یکی از مهم ترین روش های پیاده سازی، روش اجرایی انبارش است. روش انبارش یکی از مهم ترین روش های مستندسازی ISO 9001 می باشد. هدف از این روش انبارش، توضیح، توضیح و تفسیر نحوه دریافت و نگهداری و حفاظت و تحویل قطعات، مواد و ابزار در انبار جهت اطمینان و جلوگیری از آسیب در حین نگهداری می باشد. ، امکان شناسایی قطعات و تامین به موقع کالاهای مورد نیاز واحدها و عدم مغایرت آمار خروج کالا از انبار با آمار خروج مربوطه بر اساس فرم های درخواست کالا از انبار. این بر اساس کیفیت اقلام و نحوه نگهداری اقلام زمانی که می خواهند ذخیره شوند است تا کیفیت کالا در زمان نگهداری حفظ شود.

ذخیره سازی اقلام

یکی از نکاتی که در اجرا و در قالب سیستم مدیریت یکپارچه نصب شده در آن مورد توجه قرار گرفته است، بحث انبارش و مسائل مربوط به آن است. این مهم است زیرا قوام و کیفیت اقلام باید در طول نگهداری حفظ شود. برای این منظور باید در کارگاه ها اقدامات زیر انجام شود:

الف) روش اجرایی انبارش می گوید اقلام و محصولات نگهداری شده در انبار قابل شناسایی و قابل تشخیص و تفکیک از یکدیگر هستند.

ب) روش اجرایی انبارش تاکید دارد که جابجایی اقلام در انبار و فضای مربوطه باید به گونه ای انجام شود که اقلام آسیبی نبینند و آسیبی نبینند.

ج) روش اجرای انبارش نیز می گوید نحوه نگهداری اقلام و محصولات در انبار باید به گونه ای باشد که اقلام انبار شده در انبار آسیبی نبینند و آسیبی نبینند، در این صورت اقلام و ضایعات باید در مکانی جداگانه نگهداری شوند. . از فضای نگهداری باید به درستی استفاده شود و در عین حال دسترسی به اقلام نیز آسان باشد.

د) اقلام و محصولات نگهداری شده در انبار شرایط نگهداری خاصی ندارند. البته به طور کلی ملاحظاتی رعایت می شود تا وسایل در حین نگهداری آسیبی نبینند.

این ملاحظات کلی شامل استفاده از پالت، دور نگه داشتن اقلام و محصولات از رطوبت و نگهداری آنها در مناطق خشک است.

ه) قسمتی یا تمام قطعات اجرا شده به درستی نگهداری شود تا در مراحل بعدی اجرا آسیبی نبیند.

توجه به تاریخ انقضا اقلام فاسدشدنی، رعایت نکات ایمنی مانند نصب کپسول اطفا حریق و در صورت لزوم تهویه مطبوع از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

کاربران با مرورگرهای مختلف از جمله گوگل با عبارات مختلف به دنبال دانلود رایگان روش های پیاده سازی ISO، دانلود رایگان دستورالعمل های ISO و همچنین دانلود رایگان فرم های ISO هستند. دانلود رایگان مستندات ISO ، دانلود رایگان دستورالعمل ISO 9001 ، دانلود رایگان دستورالعمل ISO 14001 ، دانلود رایگان دستورالعمل ISO 45001 ، دانلود رایگان دستورالعمل IMS ، دانلود رایگان روش اجرایی ISO 9001 ، دانلود رایگان روش اجرایی ISO 14001 ، رایگان دانلود روش اجرایی ISO 45001 ، دانلود رایگان روش اجرایی IMS ، دانلود رایگان روش اجرایی انبارش ، دانلود رایگان دستورالعمل انبارش و بسیاری از عبارات و سوالات دیگر که کاربران را به سمت مرورگرها برای جستجو سوق می دهد.

تمامی مستندات، رویه ها، فرم ها و دستورالعمل های انواع گواهینامه های ISO را به صورت رایگان دانلود کنید. برای دانلود رایگان روش های اجرایی و دانلود رایگان فرم ها و دانلود رایگان دستورالعمل انواع گواهینامه های ISO و تهیه دانلود رایگان مستندات ISO و تهیه فایل مستندات ISO به صورت رایگان کافیست با مرکز امکان ثبت یک تماس بگیرید.

 

Instagram.Icons LearnParsi 1صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family