تولید محتوا و تولید مطلب

تولید محتوا و تولید مطلب

تولید محتوا و تولید مطلب نظیر انجام کارها و مشاغل دیگر قواعد و قوانین مخصوصی دارد که بمنظور قرار دادن مطالب در سایت سئو و صفحه گوگل و خوانده شدن مطالب باید کلیه قواعد و قوانینش رعایت گردد. رعایت دستورالعمل‌ها به هنگام مطلب نویسی و تولید محتوا باعث محبوب شدن و بالا آمدن مطلب میگردد. جهت اطلاع رسانی بهتر و ارائه خدمات مواردی را بیان میداریم .

بمنظور بهره وری بهتر و بیشتر مطالب و متنهای نوشته شده باید شرایط زیر را داشته باشد:

_ باتوجه به تکرار کلمه و عبارت دردیگر صفحات سایت ما کلمات کلیدی رادر یک مطلب تکرار میکنیم.

_ همانطور که تولید محتوا و مطالب رانسبت به زبان و قواعد گوگل مینویسم قسمتی از مطلب هم باید مطابق با نظر خوانند و کاربر باشد تابه هنگام سرچ در گوگل عناوین و مطالب برایش نشان داده شود.

_ نحوه چیدمان مطالب در صفحه و ایجاد جذابیت درمطالب جهت تولید مطلب و تولید محتوا هم حائز اهمیت است. نوع چیدمان به این صورت است که بعضی جاها کلمات رابصورت BOLD درج کنیم. دریکسری جاها استفاده از کادرهای رنگی و عنوان کردن مطلب دردرون کادر لازم می‌باشد. عبارت مهم کادربندی شده رادر اواسط متن قرار میدهیم. ترفندها و روش های زیادی وجود دارد که بتوانیم مطلب راجذاب جلوه دهیم و باتوجه به دانش فرد مطلب نویس و سلیقه اش این جذابیت‌ها راایجاد میکنیم. مطلب نویس باید باتوجه به هنر و ایده هایش آثاری راخلق کند که وقتی کاربران جستجو میکنند سریع قسمت مورد نظر راپیدا کنند و بر روی آن کلیک کنند. درنتیجه هرچه محتوا رنگ و سایز و اندازه قلمش شاخص باشد بهتر خواهد بود.

_ تعداد مطالبی که درداخل سایت قرار داده شده و بارگذاری میشود بسیار مهم می‌باشد ولی مهم تر از آن این است که محتوا و مطالب ازکیفیت بالایی برخوردار باشند.

_ مطلب نویس میتواند محتوا و‌مطالبش رادر درون شبکه های اجتماعی و‌ مجازی نیز قرار دهد مانند: تلگرام، اینستاگرام، توییتر و غیره . ولی مطلب بارگذاری شده باید مناسب ادبیات مخاطبین باشد . مثلاً برای بارگذاری مطالب در اینستاگرام گذاشتن عکس های مناسب درکنار مطالب بسیار مهم و نتیجه بخش می‌باشد.

_ مطالب و‌ محتوا باید طوری نوشته شود که عبارات کلیدی داشته باشد تا کاربر باسرچ کلمه مورد نظر جستجوی موفقیت آمیز داشته باشد.

_ با قوانینی که به تازگی گوگل برای خودش تعریف کرده است تکرار کلمات کلیدی دیگر جایز نیست و قبلا مطالب مکرراً باکلمات کلیدی نوشته میشد ولی جدیدا باید با عبارات جایگزین کلمات کلیدی راباید تکرار کنیم.

_ جایز نیست درمحتوای تمام مطالب عنوانها همان مواردی باشد که در جستجو گر گوگل وجود دارد زیرا گاهی اوقات گوگل درسرچ کلمات و عبارات کلیدی خطا دارد و کاربر از اصل مطلب دور میشود و به آن دسترسی پیدا نمیکند.

_ مقدمه و عبارت ابتدایی محتوا باید بسیار جذاب و گیرا باشد.

_ انتخاب کردن عنوان محتوا و نوع نگارش مطالب و انتخاب تصاویر و به کاربردن آنها و استفاده ازلینکهای داخلی و خارجی بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

_ تصاویر انتخاب شده باید مربوط به محتوای مطالب باشد تا اگر مواقعی مطلب حذف شد یا نشان داده نشد کاربر باناگه کردن به تصویر بتواند اصل موضوع رابگیرد . مشخصات عکس مناسب عبارت است از: اندازه و سایز مناسب ، عنوان فایل مناسب داشته باشد و دارای حجمی استاندارد باشد و بتواند جایگزین بیان محتوا باشد.

_ متن محتوا و مطالب باید بصورت منظم و دسته بندی شده باشد و دارای برچسب باشد.

_ متن محتوا و مطالب باید خوانا و صحیح نوشته شود و نکات نگارشی همچون سایز قلم ، اندازه فاصله بین کلمات و چیدمان بندها و عبارات رعایت شود.

_ محتوا و‌مطالب می‌توانند به صورت سؤال طرح شوند . میتوانید درنوشتن ازاعداد استفاده کنید یاحتی درکنار کلمات و عبارات مؤثر میتوان افعال منفی رابه کار ببریم و استفاده از کاراکترهای خاص نیز مؤثر می‌باشد.

حال با توجه به موارد و نکات بالا وقتی متن و مطلب ما تولید شد به سراغ مراحل بعد میرویم: ۱. مطلب آماده شده را به گوگل معرفی میکنیم .۲. برای مؤثر کردن و دادن قدرت به محتوا باید ازلینکهای خارجی و داخلی استفاده کنیم . ۳. مطلب و محتوای نوشته شده درون کانالها و شبکه های اجتماعی و بازار یابی رانشر میدهیم.۴. درکنار مطلب و محتوای تولید شده بخشی رابعنوان کامنت و نظر خواهی و ارائه انتقادات و پیشنهادات قرار میدهیم و بازاریابی و‌مارکتینگ راانجام میدهیم.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مدرن شدن صنایع و‌مشاغل بسیاری از مشاغل و‌ حرفه ها بااستفاده ازسایت و مطرح شدن در گوگل و خوانده شدن صفحات مطالب بهتر توانسته اند مشتریان راجذب کنند . بهمن دلیل تولید محتوا و مطلب و مطلب گذاری و مطلب نویسی بسیار مهم می‌باشد و نیازمند مهارت می‌باشد و این طور نیست که هرشخصی بدون مهارت و علم بتواند مطلب نویسی کند.

مرکز ما باداشتن کارشناسان مجرب و متخصص در حرفه مطلب نویسی و محتوا نویسی با هر تعداد و حجمی که میخواهید خدمت رسانی میکند . کارشناسان خبره ما درحوزه مطلب نویسی میتوانند مطالب شما رادرهر فعالیت و حرفه ای باشید رابامناسبترین قیمت درکوتاهترین زمان برای شما بنویسند و مطالب با کیفیت را دراختیار شما قرار دهند.

 

صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنیدتولید محتوا و تولید مطلب

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family