گواهینامه ISO 22301

گواهینامه ISO 22301

سیستم مدیریت تداوم درکسب و‌کار نام عنوان ایزو ۲۲۳۰۱ می‌باشد. نسخه جدید این استاندارد درسال ۲۰۱۹ منتشر گردید. امروزه صاحبان سازمانها و مدیران هرشغل و‌حرفه ای بدلایلی درگیری و مشغله های متفاوتی را بایکسری ریسکها و فرصتها دارند مثل یکسری از سازمانهایی که تاریخ مصرف کسب و کارشان گذشته و تمام شده است و یا یکسری سازمانهایی که بعلت پیشرفت تکنولوژی و صنعت و نیاز افراد جامعه باید سیستم های سازمانی خود را نو و بروز رسانی کنند تا بتوانند وجود و ماهیت و برتر بودنشان رادر دنیای رقابت اثبات کنند.

استاندارد ایزو  ۲۲۳۰۱ چیست؟

سیستم مدیریت تداوم کسب و کار عنوان استاندارد ISO 22301 میباشد و دارای الزامات و دستورالعملهایی جهت ایجاد پایداری و مداومت در کسب و کار هر سازمانی می‌باشد. رعایت اصول وپیاده سازی قوانین و الزامات استاندارد ISO 22301 در هر سازمانی این اطمینان تداوم و پایداری راایجاد میکند.درکنار اخذ و دریافت گواهینامه ایزو ۲۲۳۰۱ بهتر است و توصیه میگردد گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ راهم دریافت نمایید. ISO 9001 بعنوان سیستم مدیریت کیفیت یکی از مهم ترین و اصلی ترین استانداردهای جهانی می‌باشد و بعنوان یک مدرک عمومی و مادر پیش نیاز تمام استاندارهای عمومی و خصوصی دیگر می‌باشد. پس توصیه میشود استاندارد ایزو ۹۰۰۱ یا بهمراه ایزو ۲۲۳۰۱ صادر گردد یا پیش از دریافت ایزو ۲۲۳۰۱ استاندارد ایزو ۹۰۰۱ دریافت گردد.

هر سازمان و هر مجموعه و شرکتی ریسکها و اختلالات خودش را دارد و‌ بسته بهمین ریسک ها و اختلالات نگرش و دید ،نسبت به تداوم در کسب و کار هم متفاوت میشود. ریسک ها و فرصتها به دو دسته تقسیم میشوند ریسکها و فرصت‌های داخلی و ریسکها و فرصت‌های خارجی . باوجود مناطق و کشورهای مختلف دنیا ریسک ها و فرصتها متغیر میشوند و ریسکها و فرصت‌های داخلی و خارجی تداوم و پایداری سازمان راتحث اثر خود قرار میدهند و حتی ممکن است کسب و کار سازمان رابه انتها و‌مرگ بکشانند.

مزیت استاندارد سیستم مدیریت تداوم درکسب و‌کار

استاندارد ایزو ۲۲۳۰۱ باعث میشود بااستفاده ازروش ها و تکنیکهای خاص و با استفاده از ابزارهای مناسب و کاربردی پایش و مراقبت و‌نگهداری از سازمان را جهت تداوم کسب و کار انجام دهند و دیگر اینکه وجود استاندارد ایزو ۲۲۳۰۱ باعث میشود میزان انحرافات سازمان و تدوام کسب و کار مورد ارزیابی و سنجش قرار بگیرد و تاقبل از دیر شدن و از دست دادن زمان، سازمان را نجات دهیم. بامطالعه استاندارد رویدادها و خطرات را شناسایی میکنیم تا هم به تداوم سازمان در زمان حال توجه کنیم و هم تداوم و بقای سازمان در آینده را هم نیز ضمانت کنیم.

استاندارد ISO 22301 یک سیستم مدیریتی پیشرفته مورد نیازدر سازمانها می‌باشد و جز استانداردهای نو ظهور و امروزی حساب میشود و توانسته است جای خود را در حوزه علوم و دانش سیستمهای مدیریتی جدید و نوین جا دهد.

گروه کارگزاری ثبت و صدور امکان ثبت میداند که مهم‌ترین هدف مدیران و مسئولان و صاحبان هر شغل و‌ حرفه ای تداوم و پایداری سازمانشان می‌باشد و درنتیجه مرکز سیستم کاران با داشتن کادری مجرب و حرفه ای پاسخگوی نیاز مشاوره ، آموزش و‌پیاده سازی سیستمهای مدیریتی می‌باشد و از صفر تا صد دریافت هر نوع استانداری رابصورت رایگان و‌کامل مشاوره میدهد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family